;

الکترونیک و دیجیتال

229 فروشگاه در حوزه کالای دیجیتال و لوازم‌جانبی، نشان‌دهنده میزان رقابتی بودن و ظرفیت بالای این بازار می‌باشد. برای موفقیّت در این بازار به فروشگاهی با طراحی مدرن، رابطه کاربری متفاوت و خاص، بالاترین سطوح سئو و مدیرت آسان جهت صرفه‌جویی در هزینه و زمان، نیاز دارید. هماشاپ فروشگاهی با کاربرد تخصصی، براساس نیازهای ویژه این حوزه در بستر تجارت الکترونیک را به عنوان راهکاری جامع و پیشرفته ارائه می‌کند.

 

هوش تجاری (Business Intelligence) در فروشگاه، هوشمندی در تجربه خرید مشتریان

کالاهای دیجیتال اغلب، مشخصات فنّی زیادی دارند، که تک‌تک آنها در تصمیم‌گیری مشتریان تأثیر‌گذارند. فروشگاهی که فیلتر بندی و طبقه‌بندی آن موثر از مشخصات تمامی کالاها باشد، این امکان را به کاربران می‌دهد تا با انتخاب شاخص‌های دلخواه در کمترین زمان و با بالاترین دقت، کالای مطلوب را بیابند. همچنین محصولات مرتبط نه تنها براساس مشخصات و جزئیات، بلکه بر اساس کاربرد، قیمت، سازگاری قطعات، و دیگر موارد نیز، به مشتریان پیشنهاد می‌شود.

makeup

نمایش خوب محصولات

طراحی واکنش‌گرا موجب نمایش متناسب فروشگاه نسبت به اندازه صفحات موبایل، تبلت یا دتسکتاپ می شود تا کاربران در هر حالتی بهترین تجربه کاربری را کسب کنند. تحقیقات شرکت گوگل حاکی از آن است که عدم نمایشِ مناسب یک وب سایت در صفحات موبایل، احتمال بسته شدن آن را تا 5 برابر توسط کاربران، افزایش ‌دهد. بنا بر ابزارهای ارزیابی معتبر بین المللی،مانند Google Page Insight طراحی‌های فروشگاه‌های هماشاپ ، نمره بالای 90 واحد درصد را در رابطه کاربری، سرعت و بازدهی دریافت کرده است. این در حالیست که فروشگاه‌های بزرگ ایران مانند دیجی‌کالا نمره زیر 60 واحد درصد را دارند.

مدیریت آسان و سریع فروشگاه

اطلاعات کالا، قیمت و موجودی انبار که در اغلب فروشگاه‌های دیجیتال به سرعت تغییر می‌کند و دچار نوسان می‌شود، به سادگی و حتی بروی موبایل خود در راه منزل مدیریت و ویرایش کنید. بروز بودن اطلاعات فروشگاه، موجب اعتماد هرچه بیشتر مشتریان می‌شود، اینگونه، فروشگاه شما مبنایی برای دریافت اطلاعات روزانه کاربران خواهد شد و با افزایش بازدیدکنندگان، نظاره‌گر افزایش فروش‌تان باشید.

تصمیم‌گیری قاطعانه براساس گزارشات کلیدی

در بازار دیجیتال که پیشرفت لوازم، قطعات و مدل‌ها بعضاً به صورت ماهیانه بوده، دسترسی به گزارش و آمارهای رفتار مشتریان بسیار حائز اهمیّت است. با داشبُرد مدیریتی هماشاپ زودتر از رُقبا، تقاضا و درخواست مشتریانتان را پیشبینی و موجودی انبار را براساس گزارش سفارشات و آمارهای فروش دربازه‌های زمانی مختلف، تأمین کنید.